80 نفر در کارگاه آموزشی گلف شرکت کردند/ترویج رشته گلف در کرمانشاه
29 تیر 1398 - 14:24
اکبری:

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف الهام اکبری رییس هیات گلف استان کرمانشاه در خصوص دوره آموزشی برگزار شده در این استان گفت: این دوره یک کارگاه آموزشی گلف است که با هدف آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان به رشته ورزشی گلف، در رده های سنی 10 الی 18 سال برای دختران و پسران برگزار […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف الهام اکبری رییس هیات گلف استان کرمانشاه در خصوص دوره آموزشی برگزار شده در این استان گفت: این دوره یک کارگاه آموزشی گلف است که با هدف آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان به رشته ورزشی گلف، در رده های سنی 10 الی 18 سال برای دختران و پسران برگزار شد.

وی بیان داشت: 2 رویداد مهم را در پیش رو داریم 1-المپیاد ورزشی استعدادهای برتر 2-اعزام به مسابقات قهرمانی کشور رده سنی10 تا 18 سال

اکبری اظهار داشت : در این بین افرادی هستند که سن آن ها بالاتر است اما علاقه مند بودند و ما از حضور این افراد استقبال کردیم و در پایان دوره هم کلیه نفرات شرکت کننده گواهی نامه شرکت در این دوره را دریافت می کنند.

رییس هیات گلف استان کرمانشاه اشاره کرد: در این دوره شرکت کننده های خانم 30 نفر و آقایان به 40 الی 50 نفر نیز می رسند که برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور این دوره ها برگزار می شود.

وی با توجه به اینکه گلف در استان زیرساخت خاصی ندارد گفت: یک باشگاه یا محلی اختصاصی برای آموزش و تمرین بچه ها وجود ندارد و کمکی هم اگر صورت بگیرد از طرف اداره کل ورزش وجوانان استان می باشد و خود ما هم تلاش می کنیم که این آموزش ها تا حد امکان مانند همین دوره رایگان برگزار شود.

الهام اکبری رییس هیات گلف استان کرمانشاه تصریح کرد:راجع به المپیاد استعدادیابی رویکرد عدالت محوری در آن بسیار مهم می باشد و اینکه از پتانسیل و ظرفیت استان ها استفاده شود و موضوع مهم تر از آن تقویت بنیه تیم ملی است که هر چقدر ما بتوانیم بچه ها را از سنین پایه با این رشته ورزشی آشنا کنیم و به آنان فنون حرفه ای را یاد بدهیم ، بازیکنان آمادگی کامل برای حضور در عرصه های بین المللی را داشته باشند.

وی راجع به دوره اول جشنواره استعدادهای برتر ورزشی کشور بیان داشت: بیش از 10 استان شرکت داشتند و اتفاق جالبی که افتاد این بود که 2 نفر از میان دختران و 1 نفر از پسران ما حائز رتبه شدند و نکته پر اهمیت این می باشد که 1 نفر از دختران ما از شهرستان اسلام آباد غرب می باشد که صاحب رتبه و مقام گردید و امروز هم حضور دارد برای اینکه آموزش خود را تکمیل نماید. اسلام آباد غرب از شهرستان های فعال ما در این موضوع آموزش در سنین پایه است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های هیات گلف این است که توسعه و ترویج آموزش گلف در استان و در سطح شهرستان ها را داشته باشیم با وجود تمامی سختی ها و مشکلات تهیه تجهیزات و انتقال آن به شهرستان ها، اما باور ما این است که ما نیروهای مستعدی را در سطح شهرستان ها داریم و امیدوار خواهیم بود که بتوانیم این نیروها را جذب نماییم و شناسایی گردند.

وی عنوان کرد: نازنین شهرکی مربی این دوره ازکارگاه آموزشی ما می باشد که 7 دوره قهرمان و نفر اول مسابقات قهرمانی کشور شدند و دارای رنکینگ جهانی هستند و در حال حاضر کاپیتان تیم ملی است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.