جدایی رده‌های سنی در گلف اتفاق خوبی است/ آموزش کوتاه مدت در گلف بی‌فایده است
29 تیر 1398 - 11:00
رحیمی: عیسی رحیمی اظهار داشت: عیسی رحیمی هستم عضو تیم گلف جمهوری اسلامی ایران حدوداً 28 سال است که گلف بازی می‌کنم و در از سال 72 تاکنون عضو تیم ملی گلف ایران هستم. سال 72 برای یک مسابقه یک سفر به آلمان داشتم. نزدیک به 12 سال نفر اول ایران بودم. در آن زمان آقای آشتیانی مربی ما بو
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،عیسی رحیمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: عیسی رحیمی هستم عضو تیم گلف جمهوری اسلامی ایران حدوداً 28 سال است که گلف بازی می‌کنم و در از سال 72 تاکنون عضو تیم ملی گلف ایران هستم. سال 72 برای یک مسابقه یک سفر به آلمان داشتم. نزدیک به 12 سال نفر اول ایران بودم. در آن زمان آقای آشتیانی مربی ما بود که خیلی عالی بود و توانستیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم.

نفر اول اردوی تیم ملی بالای 55 سال در مورد جدایی رده سنی 55 سال در گلف از امسال گفت: بله این اتفاق از نظر من خیلی خوب است به این دلیل که ما نمی‌توانیم با جوان‌ها رقابت کنیم و در این سن هفت، هشت نفر هستیم و رقابتی خوبی با هم داریم.

گلف باز کشورمان در ادامه با اشاره به اردوی برگزار شده گفت: امسال یک بار به اردو رفتیم که اردوی خوبی بود و همه بچه‌ها هم خوب بودند. همه رقیبان ما خیلی خوب و توانمند بودند. روز اول 80، روز دوم 74 و در روز سوم هم 80 ضربه زدم کهجمعاً می‌شود 234 ضربه و فکر می‌کنم در مجموع شرایط خوبی وجود داشت.

رحیمی در مورد انتظاراتش از فدراسیون گلف عنوان کرد: از وقتی دکتر عزیزی رئیس فدراسیون شدند همه چیز خیلی خوب شده است. از همه نظر بهتر شده و به ما بها می‌دهند. اردوهای خوبی برگزار می‌کنند که کیفیت این اردوها خیلی بالا است و همین‌جا از آقای دکتر عزیزی تشکر می‌کنم. ایشان مدیر خیلی خوبی هستند. در مجموع به نظرم برای پیشرفت باید کار کرد. مثلا یکسری برای آموزش می‌آیند 10، 20 روز در اردو تمرین می‌کنند و بعد می‌روند و آموزشی که 10، 20 روز باشد فایده‌ای ندارد چون آموزش نباید کمتر از یک ماه باشد و بعد از آن هم تداوم داشته باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.