گفت و گو با رییس انجمن کروکت
19 تیر 1398 - 12:46
انجمن کروکت هدف اصلی انجمن، درخشش نام پرافتخار ایران اسلامی در میادین بین المللی است
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،عباس ولی‌خانی رئیس انجمن کروکت گفت: فعالیت موفق انجمن کروکت در ثبت وعضویت باشگاه ورزشی وی-رویال در لیست باشگاه‌های بین المللی آکسفورد دستاورد قابل توجهی است و نشان می دهد برنامه ریزی های بلند مدت و میان مدت انجمن به بار نشسته و اکنون كار مهمی توسط انجمن کروکت انجام شده است .

ولی‌خانی با اعلام اینکه باشگاه ورزشی وی-رویال اولین باشگاه تخصصی کروکت در ایران و چهارمین باشگاه در سطح آسیا است، تصریح کرد: به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ ورزش همه به سوي يك هدف حركت مي كنيم و آن اعتلای ورزش و درخشش نام پرافتخار ایران اسلامی در میادین بین المللی است. با همت همکارانم در انجمن کروکت توانستیم به این مهم دست یافته و برای اولین بار باشگاه تخصصی کروکت را در ایران راه اندازی کرده و براساس چشم انداز انجمن در جهت توسعه این رشته ورزشی نوپا در ایران اقدامات مهمی در حال اجرا است.

رئیس انجمن کروکت در مورد ارتقاء سطح بین المللی کروکت ایران خاطرنشان کرد: از طریق ارائه برنامه های مختلف اجرایی ، فنی و توسعه در مورد گسترش کروکت ایران متعهد به ارتقاء و بهبود سطح فعالیت های بین المللی انجمن هستیم و با رایزنی های انجام شده موفق به ثبت باشگاه وی-رویال در لیست باشگاه‌های بین المللی آکسفورد شدیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.