نتایج هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور اعلام شد
11 آذر 1402 - 14:55
نتایج هفته دوم از دور رفت لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور مشخص شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ به نقل از سازمان لیگ گلف، هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور در تاریخ 9 و 10 آذرماه جاری برگزار شد و تیم‌های آیلند تهران، تاراز جوان مسجدسلیمان، نفت و گاز مسجدسلیمان، منطقه آزاد اروند، ملی حفاری اهواز، هیئت گلف اصفهان و سورتمه تهران به رقابت پرداختند که ترکیب رقابت آنها به شرح ذیل است:

در بازی اول تیم آیلند تهران با ترکیب: حسن کریمیان، عیسی رحیمی، داوود آشتیانی، مهدی شانجانی و علیرضا نواب به مصاف تیم تاراز جوان مسجدسلیمان با ترکیب غلامرضا نصیری نیکو، اوستا نصیری نیکو، حامد دعوتی و مسعود بیات رفت که در روز اول مسعود بیات و حامد دعوتی از تیم تاراز جوان در برابر مهدی شانجانی و علیرضا نواب از تیم آیلند در میدان 15 پیروز شدند و حسن کریمان و عیسی رحیمی از تیم آیلند در میدان 14 در مقابل غلامرضا و اوستا نصیری نیکو به پیروزی دست یافتند.
در روز دوم غلامرضا نصیری نیکو در میدان 15 نتیجه را به مهدی شانجانی واگذار نمود. حسن کریمیان در میدان 17 در مقابل مسعود بیات به پیروزی رسید. عیسی رحیمی در میدان 17 در مقابل اوستا نصیری نیکو به پیروزی رسید و حامد دعوتی در مقابل داوود آشتیانی در میدان 15 نتیجه را واگذار نمود و در نهایت دیدار تیم‌های آیلند تهران و تاراز جوان مسجد سلیمان با نتیجه 5 بر 1 به نفع آیلند تهران به پایان رسید.

در بازی دوم تیم نفت و گاز مسجد سلیمان با ترکیب شاهرخ قنبری، حمید شینی، مرید قنبری، میلاد شینی و علیرضا طهماسبی به مصاف تیم منطقه آزاد اروند با ترکیب فهد دریس، احمد رابطی، بهادر دریس محمودی، هیبت الله قنبری و قیس صفری‌زاده رفت که در روز اول علیرضا طهماسبی و مرید قنبری از تیم نفت و گاز مسجد سلیمان در میدان 14 در برابر هیبت الله قنبری و بهادر دریس محمودی به پیروزی رسیدند. حمید شینی و شاهرخ قنبری از تیم نفت و گاز مسجد سلیمان در میدان 16 در برابر فهد دریس و احمد رابطی به پیروزی دست یافتند.
در روز دوم علیرضا طهماسبی در میدان 18 در برابر هیبت الله قنبری به پیروزی رسید. مرید قنبری در میدان 14 در برابر احمد رابطی به پیروزی دست یافت. فهد دریس در میدان 18 در برابر حمید شینی پیروز شد و میلاد شینی در برابر قیس صفری‌زاده در میدان 14 پیروز شد. در نهایت دیدار تیم‌های نفت و گاز مسجد سلیمان و منطقه آزاد اروند با نتیجه 5 در مقابل 1 به نفع نفت و گاز مسجدسلیمان به پایان رسید.

در بازی سوم تیم (ملی حفاری اهواز) با ترکیب ابراهیم بهادری، مهدی شینی، محمد شیخ‌زاده، شهریار شاه حسینی و اشکان شبکوهی به مصاف تیم معراج مسجد سلیمان با ترکیب امیر غلام‌نژاد، جهانگیر نصیری، مسعود اشرفی، سوشیانت صادقی و بابک قنبری رفت که در روز اول، ابراهیم بهادری و مهدی شینی از تیم (ملی حفاری اهواز) در بازی دوبل (دونفره) مقابل امیر غلام‌نژاد و جهانگیر نصیری قرار گرفتند که جهانگیر نصیری به علت مصدومیت در میدان 13 از بازی کناره گیری کرد و امیر غلامنژاد به تنهایی در مقابل مهدی شینی و ابراهیم بهادری مقاومت کرد و در نهایت تیم ملی حفاری این بازی را در میدان 15 با برد به پایان رساند. همچنین محمد شیخ زاده و شهریار شاه حسینی از تیم (ملی حفاری اهواز) در میدان 13 در مقابل مسعود اشرفی و سوشیانت صادقی از تیم معراج مسجد سلیمان به پیروزی رسیدند.
در روز دوم، محمد شیخ زاده در میدان 15 در مقابل مسعود اشرفی به پیروزی رسید. ابراهیم بهادری در میدان 13 در برابر سوشیانت صادقی پیروز شد. مهدی شینی و بابک قنبری در میدان 18 به نتیجه برابر رسیدند و بازی اشکان شبکوهی در مقابل امیر غلام‌نژاد در میدان 4 در حالی که امیرغلام‌نژاد با نتیجه 4 بر 0 از اشکان شبکوهی جلو بود، به علت مصدومیت اشکان شبکوهی به نفع امیر غلام‌نژاد به پایان رسید و در نهایت دیدار دو تیم (ملی حفاری اهواز) و معراج مسجد سلیمان با نتیجه 4 بر یک به نفع تیم (ملی حفاری اهواز) به پایان رسید.

در بازی چهارم تیم سورتمه تهران با ترکیب ابراهیم نوری، سامان بهادری، عباس قنبری، سورنا صادقی و سعید براتی در مقابل تیم هیئت گلف اصفهان با ترکیب ارسلان شینی، سیروس رضایی، فرشاد حسنی و مهرداد صالحی به رقابت پرداخت که در روز اول سامان بهادری و عباس قنبری از تیم سورتمه تهران در مقابل ارسلان شینی و سیروس رضایی از تیم هیئت گلف اصفهان در میدان 18 به نتیجه برابر رضایت دادند.
همچنین سورنا صادقی و ابراهیم نوری از تیم سورتمه تهران در مقابل فرشاد حسنی و مهرداد صالحی در میدان 16 به پیروزی دست یافتند.
در روز دوم، سعید براتی در میدان 18 نتیجه را به ارسلان شینی واگذار نمود. ابراهیم نوری در مقابل سیروس رضایی در میدان 11 به پیروزی رسید. سورنا صادقی در میدان 15 نتیجه را به مهرداد صالحی واگذار نمود و عباس قنبری در میدان 18 در مقابل فرشاد حسنی به پیروزی دست یافت.

با توجه به این‌که در روز اول بازی تیم سورتمه در مقابل تیم هیئت گلف اصفهان، سیروس رضایی از تیم هیئت گلف اصفهان توپ روی گرین بازیکن هم تیمی خو د را جابجا نموده است در حالی که بازیکن آماده ضربه بود و همبازی وی توپ را جهت نشانه‌رَوی نسبت به هدف لمس نمود، لذا با رای کمیته فنی فدراسیون گلف در خصوص دیدار تیم‌های سورتمه تهران و هیئت گلف اصفهان به سیروس رضایی یک ضربه جریمه تعلق می‌گیرد و در نهایت دیدار این دو تیم با نتیجه 3 بر 2 به نفع سورتمه تهران به پایان رسید.

نتیجه نهایی مسابقات هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور به شرح زیر است:
• آیلند تهران 5 – تاراز جوان مسجد سلیمان 1
• نفت و گاز مسجد سلیمان 5 – منطقه آزاد اروند 1
• ملی حفاری اهواز 4 – معراج مسجد سلیمان 1
• هیات گلف اصفهان 2– سورتمه تهران 3

با توجه به نتایج بدست آمده از هفته دوم مسابقات لیگ، ابراهیم نوری از تیم سورتمه تهران بعنوان بازیکن برتر این هفته انتخاب شد.

لازم به ذکر است تیم کسری افق هندیجان در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور با قید قرعه استراحت داشت. همچنین باید اشاره داشت، هفته سوم این رقابت‌ها روز پنج شنبه و جمعه مورخ 16 و 17 آذرماه سال جاری به میزبانی شهرهای آبادان، مسجدسلیمان، اهواز و تهران (زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب) برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.