نتایج هفته اول لیگ برتر باشگاه های گلف کشور اعلام شد
04 آذر 1402 - 16:02
نتایج هفته اول از دور رفت لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور مشخص شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف؛ به نقل از سازمان لیگ گلف، هفته اول لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور در تاریخ 2 و 3 آذرماه جاری برگزار شد و تیم‌های سورتمه تهران، کسری افق هندیجان، معراج مسجد سلیمان، هیات گلف اصفهان، منطقه آزاد اروند و تاراز جوان مسجد سلیمان در رقابت‌های این هفته حضور داشتند که ترکیب آن‌ها به شرح زیر است.

در بازی اول تیم سورتمه تهران با ترکیب: سید محمود جوزی، سورنا صادقی، علی‌اصغر منفرد و حمید لک در مقابل تیم کسری افق هندیجان با ترکیب: غلامحسین شکاری، عبدالواحد مقدم، طاهر حمیدی‌نژاد و مساعد رضایی به رقابت پرداخت.
در روز اول سید محمود جوزی و حمید لک در مقابل غلامحسین شکاری و طاهر حمیدی‌نژاد در میدان 11 به پیروزی رسیدند و علی اصغر منفرد و سورنا صادقی در مقابل عبدالواحد مقدم و مساعد رضایی در میدان 13 به پیروزی دست یافتند.
همچنین در روز دوم، سید محمود جوزی در مقابل طاهر حمیدی‌نژاد در میدان 10 پیروز شد. حمید لک در مقابل غلامحسین شکاری در میدان 12 پیروز شد. علی اصغر منفرد در مقابل عبدالواحد مقدم در میدان 14 پیروز شد و سورنا صادقی در مقابل مساعد رضایی در میدان 13 به پیروزی دست یافت. بنابراین در روز اول و روز دوم تیم سورتمه تهران در هر 6 رقابت در مقابل تیم کسری افق هندیجان به پیروزی رسید.

در بازی دوم این هفته، تیم معراج مسجد سلیمان با ترکیب: مسعود اشرفی، سوشیانت صادقی، امیر غلام‌نژاد و بابک قنبری در مقابل تیم هیات گلف اصفهان با ترکیب: ارسلان شهنی، بهمن کریمی، سیروس رضایی و فرشاد حسنی به رقابت پرداخت که در روز اول سوشیانت صادقی و مسعود اشرفی از تیم معراج مسجد سلیمان در مقابل ارسلان شهنی و بهمن کریمی ار تیم هیات گلف اصفهان در میدان 17 به پیروزی رسیدند. همچنین بابک قنبری و امیر غلام‌نژاد از تیم معراج مسجد سلیمان در مقابل فرشاد حسنی و سیروس رضایی در میدان 16 نتیجه را واگذار نمودند.
در روز دوم، سوشیانت صادقی در مقابل سیروس رضایی در میدان 14 پیروز شد. امیر غلام‌نژاد در میدان 15 نتیجه را به فرشاد حسنی واگذار نمود. ارسلان شهنی در میدان 17 در مقابل مسعود اشرفی به پیروزی رسید. همچنین بابک قنبری در میدان 18 در مقابل بهمن کریمی به پیروزی دست یافت و در پایان نتیجه نهایی رقابت دو تیم معراج مسجد سلیمان و هیات گلف اصفهان با نتیجه برابر (3-3) در هفته اول به پایان رسید.

در بازی سوم این هفته تیم منطقه آزاد اروند با ترکیب: فهد دریس، احمد رابطی، هیبت الله قنبری، بهادر دریس‌ محمودی و عبدالامام صفری‌زاده در مقابل تاراز جوان مسجد سلیمان با ترکیب: غلامرضا نصیری‌نیکو، اوستا نصیری‌نیکو، فرامرز عیدی وندی و گودرز قنبری به رقابت پرداخت که در روز اول غلامرضا نصیری نیکو و اوستا نصیری نیکو از تیم تاراز جوان مسجد سلیمان در مقابل فهد دریس و هیبت الله قنبری از تیم منطقه آزاد اروند در میدان 17 نتیجه را واگذار نمودند. همچنین فرامرز عیدی وندی و گودرز قنبری در مقابل احمد رابطی و بهادر دریس‌ محمودی به نتیجه مساوی رسیدند.

در روز دوم فرامرز عیدی وند در مقابل بهادر دریس‌ محمودی در میدان 15 نتیجه را واگذار نمود. احمد رابطی در میدان 16 در مقابل گودرز قنبری به پیروزی رسید. اوستا نصیری نیکو در میدان 14 نتیجه را به فهد دریس واگذار نمود و غلامرضا نصیری‌ نیکو در میدان 15 در مقابل عبدالامام صفری زاده به پیروزی دست یافت.

لازم به ذکر است اوستا نصیری نیکو از تیم تاراز جوان مسجد سلیمان با 14 سال سن جوان‌ترین بازیکن لیگ برتر گلف کشور است. همچنین در بازی این هفته تیم منطقه آزاد اروند میزبان بود که با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی و وضعیت زمین گلف منطقه آزاد اروند، این بازی در زمین گلف تازار جوان مسجد سلیمان برگزار شد.

در پایان نتایج کلی این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

• سورتمه تهران (میزبان) 6 – کسری افق هندیجان 0
• معراج مسجد سلیمان (میزبان) 3 – هیات گلف اصفهان 3
• منطقه آزاد اروند 4 – تاراز جوان مسجد سلیمان (میزبان) 1

همچنین با انتخاب فدراسیون گلف، سوشیانت صادقی به عنوان بهترین بازیکن هفته اول لیگ برتر باشگاه‌های گلف کشور، انتخاب شد.

قابل ذکر است، دیدار تیم‌های آیلند تهران و نفت و گاز مسجد سلیمان در هفته اول به تعویق افتاد و زمان برگزاری این دیدار متعاقبا اعلام می‌شود. همچنین در هفته اول تیم (ملی حفاری اهواز) با قید قرعه استراحت داشت.

در پایان باید اشاره داشت، هفته دوم این رقابت‌ها روز پنج شنبه و جمعه مورخ 9 و 10 آذرماه سال جاری به میزبانی شهرهای مسجدسلیمان، اهواز، اصفهان و تهران (زمین گلف آیلند) برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.