گزارش حضور ایران در نشست دوسالانه فدراسیون جهانی گلف (IGF)
02 آبان 1402 - 17:47
در مجمع فدراسیون جهانی گلف چه گذشت؟ دکتر حمید عزیزی؛ رئیس فدراسیون و مهرداد جمشیدی؛ دبیرکل فدراسیون گلف به نمایندگی از ایران در مجمع دوسالانه فدراسیون جهانی گلف (IGF) به میزبانی ابوظبی، شرکت کردند.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، دکتر حمید عزیزی؛ رئیس فدراسیون گلف و مهرداد جمشیدی؛ دبیرکل فدراسیون به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مجمع دوسالانه فدراسیون جهانی گلف (IGF) که در تاریخ 22 و 23 اکتبر 2023 مورخ 30 مهرماه و یکم آبان ماه سال جاری به میزبانی امارات متحده عربی (ابوظبی) برگزار شد، شرکت کردند.

پیش از آغاز مجمع دوسالانه فدراسیون جهانی گلف (IGF)، برخی از اعضای این مجمع از جمله رئیس و دبیرکل فدراسیون گلف ایران که در ورزش گلف مهارت داشتند، طی یک گروه‌بندی به صورت دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند. در گروه‌بندی که رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران در آن حضور داشت، مایکل وان از کشور آمریکا و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی گلف، عبدالله الهاشمی؛ نایب رئیس فدراسیون گلف امارات متحده عربی و اندرو از فدراسیون گلف آفریقای جنوبی حضور داشتند.

در روز دوم مجمع فدراسیون جهانی گلف، دکتر حمید عزیزی و مهرداد جمشیدی ضمن حضور در این مجمع، طی چند نشست با آنتونی اسکنلون؛ مدیر اجرایی (دبیرکل) فدراسیون جهانی گلف، مایکل وان؛ افسر ارشد اجرایی انجمن گلف آمریکا و همچنین عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی گلف به گفت‌وگو و رایزنی پرداختند که از جمله این موارد می‌توان به طرح ملی استعدادیابی گلف، درخواست حمایت فدراسیون جهانی برای اخد کمک‌های فنی و مالی از R&A و حضور مدرس خارجی در کشورمان، اشاره کرد.

همچنین در این نشست دوسالانه، مباحث مربوط به فعالیت‌های آتی فدراسیون جهانی گلف از جمله المپیک 2024 پاریس و 2028 لس انجلس، توسط اعضا مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. در ادامه گزارشی از مذاکرات فدراسیون جهانی گلف و انجمن جهانی فدراسیون‌های ورزشی و برخی از سازمان‌های بین‌المللی گلف، ارائه شد.

در ادامه این نشست بررسی‌های لازم در مورد گلف معلولین و احتمال حضور آن در پارا المپیک 2028 انجام شد. همچنین با تصویب اعضای مجمع 2 فدراسیون به جمع 150 عضو فدراسیون جهانی گلف، افزوده شد.

در پایان از جمله نکاتی که بسیار مورد توجه روسای فدراسیون‎‌ها و اعضای فدراسیون جهانی گلف قرار گرفت، می‌توان به ارائه گزارش تصویری احداث دهکده گلف و آماده‌سازی تقریبی هفت هکتار چمن و دریاچه‌های مربوطه مجموعه سرزمین ایرانیان (آیلند) توسط بخش خصوصی و حمایت فنی فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران، اشاره کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.