افزوده شدن یک زمین 18 میدانه گلف به زمین‌های گلف کشور به زودی
12 مهر 1402 - 9:18
در بازدید رئیس فدراسیون گلف از مجموعه سرزمین ایرانیان (آیلند): در بازدید دکتر حمید عزیزی؛ رئیس فدراسیون گلف و جلسات متعدد با مهندس موسوی؛ مدیر عامل سرزمین ایرانیان، افزوده شدن یک زمین 18 میدانه گلف به زمین‌های گلف کشور در دستور کار قرار گرفت.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف، به دنبال جلسات متعدد و تصمیمات اولیه در برنامه بازدید از مجموعه سرزمین ایرانیان (آیلند) و پس از توضیحات مهندس سید جواد موسوی؛ مدیرعامل این مجموعه، محل «تی‌باکس» و «گرین‌های» 3 میدان چمن و 6 میدان خاکی بازدید و جانمایی شد.
در این بازدید که با حضور مهندس عبدی‌نژاد؛ معاون شهرسازی مجموعه، مهندس جهان‌تاب؛ معاون فنی، مهندس امینیان؛ مدیر پروژه گلف آیلند که با برخی دیگر از مدیران و کارشناسان این مجموعه همراه بود، مقرر گردید تیم گلف آیلند در مسابقات لیگ برتر گلف کشور، حضور فعال داشته باشد و بر این اساس عوامل اجرایی آن با سرعت در حال آماده‌سازی زمین گلف برای میزبانی مسابقات در مجموعه آیلند هستند.
لازم به ذکر است، زمین گلف مجموعه سرزمین ایرانیان در حال آماده‌سازی در 3 فاز است که در فاز اول 3 میدان چمن به انضمام 6 میدان خاکی در حال آماده‌سازی برای میزبانی از مسابقات گلف است. در فاز دوم با افزوده شدن 9 میدان دیگر به میدان‌های فاز اول فرایند تکمیل میدان‌های زمین گلف مجموعه صورت می‌گیرد و در نهایت در فاز سوم فرایند چمن کردن میدان‌های خاکی و گرین 18 میدان زمین گلف با در دستور کار مدیران اجرایی مجموعه قرار خواهد گرفت .
گفتنی است مجموعه سرزمین ایرانیان (آیلند) با وسعت 1400 هکتار و در مجاورت فرودگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی (ره) در حال اجرا است و مشتمل بر دهکده گلف، دهکده سلامت، دهکده فناوری و دهکده ورزش است که امکاناتی نظیر هتل، خط آهن، گمرک، منطقه ویژه اقتصادی، دریاچه آبی، پیست اتوموبیل‌رانی فرمول یک، زمین چوگان و پارک علم و فناوری در آن مستقر است و نزدیک به 27 میدان گلف در طرح نهایی این مجموعه قرار دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.