مسابقه مینی گلف کارکنان وزارت ورزش برگزار شد
01 آبان 1399 - 15:51

جام مینی گلف کارکنان وزارت ورزش به همت فدراسیون و با حمایت نانوسیل در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار و افراد برتر معرفی شدند

پ
پ

مسابقه مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز، پنجشنبه با حضور حمید بنی‌تمیم،مدیر کل ورزش همگانی وزارت ورزش و مسئولین فدراسیون گلف و کارمندان این وزارتخانه در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد و در پایان افراد برتر معرفی شدند.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون در مراسم اختتامیه این مراسم گفت: شما هر روز که در ساختمان وزارت ورزش امور ورزش را هدایت می‌کنید وسط زمین گلف نشستید. این موضوع و موضوعاتی از این دست باعث شده گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است. در ۱۰۰ سالی که گلف در ایران بوده که ۵۰ سال آن فعالیت کم بوده، همین موضوعات باعث شده توسعه لازم را به دست نیاوریم.

وی در ادامه افزود: در هفته تربیت بدنی لازم دانستیم از زحمات شما قدردانی کنیم و در بعد دوم شما را با مینی‌گلف که مقدمه‌ای برای گلف است، آشنا کنیم تا از ظرفیت شما استفاده کنیم و دست یاری به سوی شما دراز کنیم.
رئیس فدراسیون گلف تاکید کرد: استمرار و تدام تمرینات و دوم اینکه چند میدان مینی گلف در وزارت ورزش برای دسترس عزیزان، کمک می‌کند تا این رشته در دسترس شما باشد. اگر ورزش سه بعد قهرمانی،حرفه‌ای و همگانی داشته باشد حداقل ۳۳ درصد باید در بعد همگانی باشد اما این میزان از اهمیت دیده نشده است. اگر منابع وزارت ورزش در بعد همگانی تقویت شود و توسعه متوازن بین رشته‌ها از جمله گلف وجود داشته باشد، ورزش همگانی توسعه می‌یابد.

افراد برتر در بخش زنان به شرح زیر است:
۱-زهرا رضوی
۲- اشرف یوسفی
۳- مریم دباغ- فرزانه فرزانه
افراد برتر در بخش مردان به شرح زیر است:
۱- ابوالفضل چتر نور
۲- محسن سهرابی‌راد
۳- محمد رودگر- فرشید لواسانی

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.