عزیزی: نصف مجموعه انقلاب مربوط به زمین گلف است اما فدراسیون در آنجا حضور ندارد
31 شهریور 1399 - 10:10

رئیس فدراسیون گلف گفت: بیشتر از نصف مجموعه انقلاب مربوط به زمین گلف است اما فدراسیون در آنجا حضور ندارد.

پ
پ

حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص برگزاری دومین دوره مسابقات مینی‌گلف جام سلامت اظهار داشت: خداراشکر با همت همه اعضای جامعه گلف، ورزشکاران و مربیان و پیشکسوتان رشته‌های تابعه و با برنامه‌ریزی‌ها و حمایت رسانه‌ها و معرفی خوب و درست از مینی‌گلف، استقبال عمومی روزانه از این رشته افزایش می‌یابد به طوری که در مسابقاتی که اعلام‌ عمومی می‌شود مجبوریم سقف شرکت کننده تعیین کنیم و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری مسابقه یک روزه باید ظرفیت تعیین کنیم. این میزان از استقبال و افزایش سرمایه انسانی و بازیکن مرهون همت یکایک اعضای جامعه گلف و مینی‌گلف است و از هیئت‌های استانی قدردانی می‌کنیم.

وی در مورد برگزاری جام مینی‌گلف رسانه گفت: جام رسانه سوم مهر ماه در  مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. سال گذشته میزبان نزدیک به صد نفر از اهالی رسانه در باشگاه مینیاتور بودیم‌ امسال نیز پیش‌بینی می‌کنیم استقبال خوبی از این مسابقات انجام شود اما به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی سقف 60 نفر را در نظر گرفتیم. برنامه داریم که جام رسانه به صورت سالیانه ادامه داشته باشد. جام ایثار نیز سال گذشته برگزار شد و امسال نیز در 28 شهریور با تقدیر از جامعه پزشکی و پرستاری با عنوان جام مدافعان سلامت برگزار شد.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص بازسازی زمین گلف مجموعه انقلاب تاکید کرد: در حوزه فدراسیون سرمایه‌گذاران در رفت و آمد هستند و پیشنهاداتی را برای تغییر و بهبود زمین گلف مجموعه  انقلاب ارائه می‌دهند. بازسازی و بهسازی و زیباسازی زمین گلف، گرین‌ها و موانع طبیعی مانند رودخانه، درخت در دستور کار است و در نظر داریم تا گلفرها از فضای زیباتری استفاده کنند.

وی افزود: بعلاوه در تلاشیم یک سری اقدامات اقامتی، آموزشی و پذیرایی برای جامعه گلف فراهم کنیم تا فضای اداری برای کمیته‌ها و هیئت تهران آماده شود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه و فعالیت‌ها را متمرکز کنیم و بالای سر زمین گلف مجموعه انقلاب باشیم. همه در کلام متقابل  و صحبت‌ها می‌پذیرند که فدراسیون گلف باید در مجموعه انقلاب باشد چون تعدادی از فدراسیون‌ها آنجا هستند. بیشتر از نصف مجموعه انقلاب مربوط به زمین گلف است اما فدراسیون گلف در آنجا حضور ندارد.

عزیزی تصریح کرد: پیشنهاد دادیم فدراسیون ورزش‌های بین المللی زنان اسلامی به محل فدراسیون در بلوار نلسون ماندلا منتقل شود و فدراسیون گلف در مجموعه انقلاب مستقر شود. یک اتاق از فدراسیون ورزش‌های زنان در اختیار هیئت گلف تهران است و با این انتقال همه مشکلات حل می‌شود. هیئت گلف تهران یک اتاق 2 در 3 دارد که بحث‌های فدراسیون، ورزشکاران و مسابقات و امور هیئت در آن انجام می‌شود. واحدی که این اتاق در آن قرار داشته به فدراسیون بین‌المللی زنان داده شده است. پیشنهاد دیگر این است که اگر جابجایی انجام نشود یک اتاق دیگر در جایی از باشگاه انقلاب به ما داده شود که فعالیت‌ها را به آنجا منتقل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد سوم ما این است که اگر هیچ یک از موارد فراهم نبود حداقل اجازه بدهند یک کانکس در زمین گلف بگذاریم که حداقل فعالیت‌های خودمان را در زمین گلف مدیریت کنیم. هر کدام مورد قبول  باشد ما استقبال می‌کنیم اما در نهایتاً ما مستاجر هستیم و صاحبخانه می‌تواند وسایل ما را بیرون بریزد و باید منتظر بمانیم و ببینیم چه تصمیمی اتخاذ می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.