مینی گلف رشته ای نوپا است و مردم آشنایی زیادی با آن ندارند/ در آینده شاهد اتفاقات خوبی در مینی گلف و گلف خواهیم بود
13 بهمن 1398 - 11:00
مدیر باشگاه مینی گلف پارک ملت گفت: باشگاه مینی گلف مینیاتور مرداد ماه در پارک ملت افتتاح شد. نوع قرارداد ما با شهرداریBOT است. مینی گلف رشته ای نوپا است و مردم آشنایی زیادی با آن ندارند اما از ابتدا استقبال خوبی از سوی مردم صورت گرفت.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،فرید نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در خصوص احداث باشگاه مینی گلف در پارک ملت، اظهار داشت: باشگاه مینی گلف مینیاتور مرداد ماه در پارک ملت افتتاح شد. نوع قرارداد ما با شهرداریBOT است. مینی گلف رشته ای نوپا است و مردم آشنایی زیادی با آن ندارند اما از ابتدا استقبال خوبی از سوی مردم صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: پاییز روزها کوتاه و هوا سردتر شد و طبیعتا استقبال کمتر شد اما اواخر هفته در صورت شرایط مناسب آب و هوایی همچنان شاهد استقبال مردم هستیم. همچنین دانش آموزان مدارس دبستان، راهنمایی و دبیرستان با حضور در باشگاه، با این رشته آشنا شدند و آموزش دیدند.

مدیر باشگاه مینی گلف پارک ملت تاکید کرد: هیات گلف تهران و نیز خود باشگاه به صورت دوره ای مسابقاتی را به صورت ماهیانه برگزار می کند که استقبال خوبی صورت می گیرد. اما این رشته نوپا است و باید با تبلیغات وارد فرهنگ خانواده‌ها شود تا مردم بدانند با یک فعالیت سالم رو به رو هستند. در این زمان که بچه‌ها همه با بازی‌های و کامپوتر سرگرم هستند، می توانند خارج از خانه در فضای خوب و هوای مناسب این ورزش را انجام دهند.

وی تصریح کرد: بهار در راه است و مطمئنا استقبال از این رشته افزایش خواهد یافت و مردم در کنار استفاده از هوای سالم و محیط پارک می توانند از مینی گلف لذت ببرند. این رشته به آمادگی جسمی خاصی نیاز ندارد و محدودیت سنی در آن‌ وجود ندارد و همه اعضای خانواده از نوه تا پدربزرگ و مادربزرگ بدون محدودیت جنسی می توانند کنار هم اوقات خوبی را داشته باشند.امکانات این باشگاه نیز در اختیار مردم است و امیدوارم از آن لذت ببرند.

نصیری در خصوص اینکه زمین مینی گلف پارک ملت تنها بخش شناسایی استعدادهای استان است، گفت: باشگاه مینی گلف این فرصت را فراهم کرده تا مردم با این رشته آشنا شوند. جالب است بدانید در این مدت چهره‌های خوبی نیز شناسایی و به فدراسیون معرفی شدند و در مسابقات شرکت و مقام کشوری کسب کردند. فدراسیون هم فعالیت‌ها را زیر نظر دارد و مطمئن باشید در آینده شاهد اتفاقات خوبی در مینی گلف و گلف هستیم چرا که مینی گلف دروازه ورود به گلف است.

وی در خصوص حمایت از رشته مینی گلف گفت: از دکتر سلیمی شهردار منطقه ۳ تهران تشکر می کنم و این فرصت را فراهم کرد که بتوانیم این مجموعه را راه‌اندازی کنیم‌.

از همه دوستان و اهالی رسانه می خواهم که این رشته را به خانواده‌ها معرفی کنند. گلف ورزش پولدارها قلمداد می‌شود ولی در واقعیت این چنین نیست. مینی گلف ارزان است و مردم با آموزش رایگان می توانند وارد این رشته شوند و مطمئن باشید از آن لذت خواهند برد. جذابیت‌های این رشته آن را به نهمین ورزش پر طرفدار اروپا تبدیل کرده و امیدوارم با حمایت مسئولین این رشته در کشور ما نیز گسترش یابد.

مدیر باشگاه مینی گلف پارک ملت در خصوص برگزاری مسابقات نیز یادآور شد: مسابقات ماهیانه باشگاه نیز برگزار می‌شود و افراد با حضور در آن برای شرکت در مسابقات کشوری آماده می‌شوند. سومین دوره مسابقات جایزه بزرگ نیز ۱۸ بهمن ماه برگزار می‌شود و شرکت برای عموم در آن آزاد است. ما به فدراسیون پیشنهاد دادیم که مسابقات جایزه بزرگ شروع لیگ مینی کشور باشد و امیدواریم محقق شود.

نصیری در خصوص توسعه مینی گلف در سطح استان تهران، یادآور شد: مکاتباتی را با شهرداری مناطق مختلف تهران برای پارک‌های اصلی شهر انجام دادیم تا زمین مینی گلف احداث کنیم‌. مینی گلف به چمن پارک‌ها آسیب نمی‌رساند و زیبایی بصری خوبی نیز دارد و بین درخت ها و موانع نیز امکان احداث آن وجود دارد. سایر مناطق استقبال کمتری کردند اما ما ناامید نمی شویم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.