پیشرفت گلف همدان الگو قرار بگیرد
05 بهمن 1398 - 10:50
مدیرکل ورزش و جوانان همدان : گلف همدان در چند ماه اخیر روند بسیار خوبی را در پیش گرفته و در استعدادیابی شاهد اقدام های خوبی از سوی این هیات بوده ایم.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،محسن جهانشیر روز پنجشنبه در نشست با مربیان استعدادیاب گلف کشور اظهار داشت: گلف همدان در چند ماه اخیر روند بسیار خوبی را در پیش گرفته و در استعدادیابی شاهد اقدام های خوبی از سوی این هیات بوده ایم.

وی اضافه کرد: گلف اگرچه رشته های نوفعال در همدان است اما در بخش های مختلف اعم از شناسایی و پرورش استعدادها، مشارکت با دستگاه های اجرایی نظیر آموزش و پرورش و دانشگاه ها، میزبانی اردوها و رقابت های کشوری و تیم های ملی به موفقیت های ارزنده ای دست یافته است.

جهانشیر با تاکید بر اینکه استعدادیابی مهمترین رکن رشد و پیشرفت رشته های ورزشی است، گفت: ورزش هایی می توانند به موفقیت دست یابند که در شناسایی و شکوفایی استعدادها موفق عمل کنند.

وی ثمره طرح استعدادیابی هیات گلف استان همدان را درخشش در المپیاد استعدادهای برتر کشور دانست و افزود: این روند روبه رشد آینده درخشانی را برای گلف همدان رقم خواهد زد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نگاه فدراسیون به استان های در حال پیشرفت را منجر به ایجاد انگیزه در آنها عنوان کرد و گفت: همدان یکی از استان های مستعد در گلف کشور است.

رییس هیات گلف همدان نیز با قدردانی از حمایت های صورت گرفته دستگاه ورزش استان از این رشته گفت: استعدادیابی اولویت اصلی برنامه های هیات گلف است.

علی اصغر سالوند افزود: براساس تقویم اجرایی هیات گلف تمامی برنامه ها را اجرایی کرده ایم و با کمک اعضای پرتلاش هیات توانسته ایم به دستاوردهای مهمی برسیم.

وی با اشاره به میزبانی همدان در نخستین کارگاه تخصصی استعدادیابی مربیان گلف کشور ویژه بانوان بیان کرد: کارگاه استعدادیابی گلف با حضور ۴۵ مربی از استان های مختلف کشور در حال برگزاری است.

سالوند خاطرنشان کرد: این دوره در ۲ بخش تئوری و عملی به میزبانی مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج و نیز ورزشگاه شهید شمسی پور پیگیری می شود.

وی افزود: هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی یکسان سازی در فرآیند استعدادیابی ورزش گلف در بخش بانوان است.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.