می‌توانیم از ظرفیت مربیان داخلی برای پیشرفت گلف بهره ببریم
13 شهریور 1398 - 12:24
دکتر عزیزی: حمید عزیزی در حاشیه مراسم اختتامیه نخستین المپیاد استعدادهای برتر مینی‌گلف دختران کشور در اصفهان به خبرنگار ایسنا، گفت: ورزشکارانی که حتی یک بار در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرده و به صورت حرفه‌ای این رشته را دنبال می‌کنند و مدال‌آوری کرده‌اند حق شرکت در المپیاد استعدادیابی را نداشتند و تمام ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها نخستین مسابقه ملی خود را تجربه می‌کردند و هدف فدراسیون از برگزاری این المپیاد صرفاً استعدادیابی از میان نیروهای جدید بود تا بتوانیم جامعه آماری و نیروی انسانی رشته‌های گلف و مینی‌گلف را افزایش دهیم.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حمید عزیزی در حاشیه مراسم اختتامیه نخستین المپیاد استعدادهای برتر مینی‌گلف دختران کشور در اصفهان به خبرنگار ایسنا، گفت: ورزشکارانی که حتی یک بار در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرده و به صورت حرفه‌ای این رشته را دنبال می‌کنند و مدال‌آوری کرده‌اند حق شرکت در المپیاد استعدادیابی را نداشتند و تمام ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها نخستین مسابقه ملی خود را تجربه می‌کردند و هدف فدراسیون از برگزاری این المپیاد صرفاً استعدادیابی از میان نیروهای جدید بود تا بتوانیم جامعه آماری و نیروی انسانی رشته‌های گلف و مینی‌گلف را افزایش دهیم.

وی با تمجید از میزبانی اصفهان از نخستین دوره این المپیاد، سایت استاندارد مینی‌گلف ورزشگاه کوثر که در طول ۴۵ روز ساخته شد را ثمره این میزبانی برای شهر اصفهان دانست که می‌تواند مورد استفاده ورزشکاران این استان قرار گیرد.

رییس فدراسیون گلف، رقابت ورزشکاران در دو رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال و ۱۴ تا ۱۸ سال را بسیار فشرده و نزدیک دانست و ادامه داد: فدراسیون برگزیدگان این رقابت‌ها را تحت آموزش قرار داده و برای حضور در مسابقات ملی و بین‌المللی آماده می‌کند.

عزیزی با بیان اینکه به جز استان‌های بوشهر و کردستان سایر استان‌های کشور در رشته مینی‌گلف فعال هستند، گفت: فدراسیون گلف پنج رشته گلف، مینی‌گلف، وودبال، بهکاپ و کروکت را تحت پوشش خود دارد که مینی‌گلف جزو رشته‌های مورد اقبال است.

وی با بیان اینکه استان‌های کشور در رقابت برای احداث زمین‌های مینی‌گلف استاندارد هستند، گفت: تقریباً بیشتر استان‌ها از این زیرساخت برخوردار بوده و یا درصدد احداث آن هستند و به زودی شاهد توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این رشته در کشور خواهیم بود.

رییس فدراسیون گلف سهم بخش بانوان از بودجه این فدراسیون را هم‌سطح با بخش مردان و تنها تفاوت را شرکت در برخی رویدادهای بین‌المللی از سوی مردان دانست و تأکید کرد فدراسیون گلف در تلاش برای ایجاد توازن در این بخش نیز است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.