گلف در آینده‌ای نزدیک حرف‌های زیادی برای گفتن دارد
06 شهریور 1398 - 11:31
برگزاری المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور را یک فرصت می‌دانیم تا این رشته را توسعه دهیم ما در این زمینه برنامه‌های کلانی داریم که قطعا به نفع ورزش قهرمانی نیز خواهد بود.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری المپیاد استعدایابی و توجه به استعدادهای کشور در رشته گلف، اظهار داشت: برگزاری المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور را یک فرصت می‌دانیم تا این رشته را توسعه دهیم ما در این زمینه برنامه‌های کلانی داریم که قطعا به نفع ورزش قهرمانی نیز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: علاوه بر آن ما مسابقات زیر 18 سال را نیز برگزار کردیم و اردوی خاص این رده سنی را داشتیم و برای این‌ تیم سرمربی آقایان و بانوان انتخاب کردیم و چند مرحله اردو برگزار کردیم. چشم انداز ما نیز این است که این ورزشکاران را به جایی برسانیم که گلف در سطح منطقه و بین الملل حرف زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی تاکید کرد: حضور اهالی رسانه در مسابقات رسانه‌ها باعث دلگرمی و قوت قلب فدراسیون و جامعه گلف شد و امیدواریم با حمایت رسانه‌ها، این رشته را بیشتر به جامعه معرفی کنیم و با جذب مردم به این رشته به دنبال استقبال تماشاگر و حمایت اسپانسر و حساسیت افکار عمومی نسبت به نتایج این رشته باشیم.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص جلسه چند روز گذشته با مسئولین شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی تصریح کرد: با مسئولین شرکت توسعه و تجهیز و آقای دکتر حسینى معاون مشارکت‌های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص زمین گلف مجموعه انقلاب جلسه داشتیم و خوشبختانه همکاری خوبی وجود دارد و مهندس کریمی، مدیر عامل محترم شرکت و توسعه و تجهیز برای حل مشکل زمین گلف اعلام‌ آمادگی کردند و دستور لازم را صادر کرده‌اند. این امکان وجود دارد تا با استفاده از پتانسیل بخش خصوصی بتوانیم در مجموعه انقلاب تنها زمین استاندارد گلف ایران را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می توان برای این موضوع زمانی را تعیین کرد،گفت: با توجه روند اداری این کار، نمی‌توان پیش بینی دقیقی در مورد زمان احداث زمین استاندارد گلف داشت اما ما در فدراسیون این موضوع را با جدیت دنبال می‌کنیم.

عزیزی در خصوص مجمع عمومی فدراسیون گلف که هفته گذشته برگزار شد گفت: از نیمه دوم سال 97 که فدراسیون را تحویل گرفتیم 3 مجمع برگزار کردیم که 2 مجمع آن مربوط سال‌های گذشته بوده که برگزار نشده و ما در دوره جدید آنها را برگزار کردیم و در مرداد 98 نیز مجمع سال 1397 برگزار گردید، گزارش های مالی و ذی حسابی مربوط به آن زمان به اعضا اعلام شد.

وی در خصوص مالیاتی که از گذشته برای فدراسیون گلف به جا مانده یادآور شد: این مالیات مربوط به سال 91 تا 94 فدراسیون گلف است. شاید سازمان امور مالیات متصور بوده که گلف مخصوص اقشار پردرآمد است و برای این رشته مالیات زیادی در نظر گرفته است. جالب است بدانید این مالیات که حدود 3/6 میلیارد تومان است. این مالیات از چند برابر مجموع بودجه فدراسیون در آن 3 سال بیشتر است.

رئیس فدراسیون گلف در پاسخ به این سوال که آیا مالیات‌های گذشته ممکن است این فدراسیون را نیز مانند برخی از فدراسیون‌ها با مسدود شدن حساب رو به رو کند، یادآور شد: نگرانی از بابت مسدود شدن حساب‌ها نداریم چون با سازمان امور مالیاتی در تعامل کامل هستیم و تکالیف قانونی مالیاتی سال 97و 96 را بنحوی انجام داده‌ایم. ما در تعامل و همکاری طی جلسات با این سازمان اعلام کردیم که ما بودجه دولتی از وزارت ورزش دریافت می‌کنیم که مشمول مالیات نمی‌شود،به همین دلیل در مسیر صحیح در حرکت هستیم و مشکلی وجود ندارد و معافیت مالیاتی عملکرد سال 1396 خود را کسب کردیم.امیدوارم وزارت ورزش نیز در خصوص حل مشکلات مالیاتی به جا مانده از گذشته نیز یاری کند و پس از روشن شدن عدد دقیق نسبت به پرداخت آن از وزارت ورزش و جوانان اقدام شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.