دیدارهایم با افراد غیر ورزشی در جهت منافع گلف است/شرایط استفاده ار مربیان خارجی را نداریم
06 شهریور 1398 - 11:19
تلاش کردیم نقاط ضعفی که وجود داشت را رفع کنیم. ضمن اینکه بحث‌های جدیدی مثل مشکل مالیاتی فدراسیون پیش آمد که فکرش را نمی‌کردیم. این مالیات برای سال 90 تا سال 94 است و مبلغ آن هم حدود 3 میلیارد و 600 میلیون تومان بود.
پ
پ

ه گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص عملکردش در 10 ماه گذشته که ریاست فدراسیون گلف را بر عهده داشته، اظهار داشت: در این خصوص باید هیئت‌های استانی و اهالی گلف نظر بدهند اما در این مدت تلاش کردیم نقاط ضعفی که وجود داشت را رفع کنیم. ضمن اینکه بحث‌های جدیدی مثل مشکل مالیاتی فدراسیون پیش آمد که فکرش را نمی‌کردیم. این مالیات برای سال 90 تا سال 94 است و مبلغ آن هم حدود 3 میلیارد و 600 میلیون تومان بود.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های ما می‌توان به برگزاری 10 دوره مسابقات ملی، تشکیل تیم‌های ملی منطبق با رده‌های سنی فدراسیون جهانی، برگزاری 2 مسابقه استعدادیابی، تلاش برای کاهش مالیات فدراسیون و … اشاره کرد.

رئیس فدراسیون گلف در واکنش به انتقادها مبنی بر اینکه ملاقات‌های وی با مسئولان غیر ورزشی ضرورتی ندارد، تصریح کرد: ملاقات من با افراد غیر ورزشی در جهت منافع گلف کشور است. به طور مثال نتیجه دیدارم با وزیر امور خارجه ، برگزاری مسابقات گلف جام دیپلمات‌ها بود.

عزیزی درباره اینکه گفته می‌شود وی از پیشکسوتان رشته گلف استفاده نمی‌کند، اظهار داشت: این موضوع را کاملا رد می‌کنم. من از همه افرادی که از گلف فاصله گرفته بودند دعوت کردم و در حال حاضر بسیاری از آنها در حوزه‌های آموزش، همگانی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند. ضمن اینکه برای اولین بار کمیته پیشکسوتان را تشکیل دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد نایب رئیس بانوان فدراسیون رضایت دارد یا خیر، گفت: به طور کل تعدادی از مسئولان فدراسیون از دوره گذشته در فدراسیون حضور داشتند و آهسته آهسته تغییرات را انجام خواهیم داد.

رئیس فدراسیون گلف درباره عملکرد جمشیدی به عنوان دبیر این فدراسیون گفت: جمشیدی بهترین گزینه برای دبیری فدراسیون است. بسیاری از فعالیت‌ها و مسابقاتی که برگزار شده توسط جمشیدی انجام شده است. البته مشکلی که در گلف ایران وجود دارد این است که ما با مشکل نیروی انسانی روبرو هستیم.

عزیزی در مورد اینکه چرا از مربیان خارجی برای پیشرفت گلف کشور استفاده نمی شود، خاطرنشان کرد: استفاده از مربیان خارجی نیازمند شرایطی است که در حال حاضر ما فاقد آن هستیم. در حال حاضر ما حتی یک زمین گلف استاندارد نداریم. ضمن اینکه ابتدا باید از ظرفیت‌های مربیان داخلی استفاده کنیم و در ادامه مربیان خارجی را برای آموزش مربیان داخلی و به صورت مقطعی به خدمت بگیریم.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.